Operativni nabavnik/Analitik m/ž

4 weeks ago

Kamnik, Slovenia Danfoss Full time
Opis delovnega mesta

V Danfossu ponujamo priložnost, da se pridružite vodilnemu podjetju na področju ogrevanja, hlajenja in klimatizacije. Razvijamo in izdelujemo trajnostne in kakovostne rešitve za ljudi po vsem svetu in pozitivno vplivamo na globalne klimatske spremembe.

Vabimo vas, da se pridružite oddeleku Interne oskrbovalne verige, ki je del internih procesov, ter tesno sodeluje in povezuje oddelke interne logistike, proizvodnje, strateške nabave, kakovosti, vzdrževanja, tehnologije, analitike in oskrbe izdelkov do kupca.

Glavne naloge in odgovornosti:

Če se nam pridružite kot Operativni nabavnik / Analitik (m/ž), boste odgovorni za nadzor naročil in komunikacijo z dobavitelji, naročanje prevozov, spremljanje pošiljk in usklajevanje dokumentacije, nadzor nad zalogami ter oskrbo do kupca.

Hkrati boste:

  • Vključeni v celoten proces od pravočasne dobave vhodnih komponent, nemotene oskrbe proizvodnje, do oskrbe kupca.
  • Izvedba operativne nabave - naročanje glede na sistemske potrebe.
  • Odgovorni tudi za vzdrževanje matičnih podatkov, pripravo in analizo poročil, aktivno izboljševanje procesov, ter implementacijo dogovorjenih aktivnosti.
Strokovno ozadje in sposobnosti:

Za uspešno delovanje na razpisanem delovnem mestu pričakujemo zaključeno vsaj univerzitetno VII. stopnjo študija na področju ekonomije, z 1-3 let delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu.

Poleg tega:

  • Dobro razumete poslovne procese oskrbovalne verige ter področje nabave (poznavanje uvozno/izvoznih postopkov in (poznavanje procesov planiranja proizvodnje je prednost).
  • Imate napredno znanje Excela.
  • Aktivno uporabljate angleški jezik.
  • Izkazujete analitičnost, ažurnost, samoiniciativnost, natančnost in zanesljivost.
  • Imate sposobnost komunikacije z različnimi deležniki,  ter ste usmerjeni v rezultate in imate sposobnost delovanja v teamu.
  • Poznate SAP ali podoben ERP sistem.

Izbranemu kandidatu ponujamo kakovosten strokovni izziv v stabilnem mednarodnem podjetju, zavzete sodelavce, ki bodo z vami pripravljeni deliti svoje znanje ter izkušnje, urejeno in družini prijazno delovno okolje ter zaposlitev za nedoločen čas.

Danfoss – Engineering Tomorrow

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways - driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset “action speaks louder than words”, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

  • Prodajnik m/ž

    2 weeks ago

    Kamnik, Kamnik, Slovenia mojedelo Full time

    Za našega naročnika, vodilno podjetje s tehničnega varovanja, iščemo zagnanega kandidata za delovno mesto "Prodajnik m/ž".

    2 weeks ago

    Kamnik, Slovenia mojedelo Full time

  • Kamnik, Slovenia mojedelo Full time

    Za našega naročnika, vodilno podjetje s tehničnega varovanja, iščemo zagnanega kandidata za delovno mesto “Sodelavec v kontrolingu m/ž”.

    ACIES BIO d.o.o., razvojno usmerjeno biotehnološko podjetje, išče laboratorijske tehnike (m/ž), ki se bodo pridružili hitro rastoči ekipi raziskovalcev na področju razvojno-raziskovalnega dela.

    Če si želite dela v inovativni in napredni proizvodnji potem iščemo ravno vas!  Naš naročnik, uveljavljeno proizvodno podjetje z večletno tradicijo, v svojo ekipo, na delovno mesto, "Proizvodni delavec (m/ž)" vabi sodelavce, ki bodo skrbeli za nemoten potek dela. Če se tudi vi želite pridružiti ekipi operaterjev in z njimi nadaljevali zgodbo o...

  • Višji raziskovalec

    2 days ago

    V ekipo ACIES BIO vabimo visoko motiviranega kandidata (m/ž), ki želi delati na področju izolacije zaključnih procesov (Downstream processing). Kot višji raziskovalec boste odgovorni za vodenje razvojno-raziskovalnih projektov. Prijave pošljite do na , s pripisom "zaposlitev-DSP".

    2 days ago

    V ekipo ACIES BIO vabimo visoko motiviranega kandidata (m/ž), ki želi delati na področju izolacije zaključnih procesov (Downstream processing). Kot višji raziskovalec boste odgovorni za vodenje razvojno-raziskovalnih projektov. Prijave pošljite do 6.6.2024 na info@aciesbio.com, s pripisom "zaposlitev-DSP".

  • Kamnik, Kamnik, Slovenia mojedelo Full time

    Če si želite dela v inovativni in napredni proizvodnji potem iščemo ravno vas Naš naročnik, uveljavljeno proizvodno podjetje z večletno tradicijo, v svojo ekipo, na delovno mesto, "Proizvodni delavec (m/ž)" vabi sodelavce, ki bodo skrbeli za nemoten potek dela. Če se tudi vi želite pridružiti ekipi operaterjev in z njimi nadaljevali zgodbo o...

  • Elektromonter (m/ž)

    4 weeks ago

    Domžale, Cerknica, Vrhnika, Logatec, Žiri, Grosuplje, Ivančna Gorica, Kamnik, Slovenia mojedelo Full time

    Družba Elektro Ljubljana d.d. objavlja javni razpis za 4 prosta delovna mesta: ELEKTROMONTER (M/Ž)

    4 weeks ago

    Podjetje I.S.P. d.o.o., Kamnik, že več kot 20 let posluje na področju strojnih instalacij. So projektanti, serviserji in izvajalci vseh vrst strojnih instalacij za ogrevanje, vodovod, hlajenje, klimatizacijo ter protipožarne sisteme. Poseben poudarek pri njihovem poslovanju dajejo kvaliteti izvedenih del in dosledni ureditvi dokumentacije.

  • Operater HEX

    4 weeks ago

    Za podjetje Danfoss Trata, ki ima proizvodnjo na najvišjem tehnološkem nivoju, iščemo HEX operaterje!

    Podjetje I.S.P. d.o.o., Kamnik, že več kot 20 let posluje na področju strojnih instalacij. S projektanti, serviserji in izvajalci izvajajo različne vrste strojnih instalacij za ogrevanje, vodovod, hlajenje, klimatizacijo ter protipožarne sisteme. Poseben poudarek pri poslovanju dajejo na kvaliteto izvedenih del in dosledno ureditev dokumentacije.